Reklama internetowa w formie filmu

Reklama internetowa nie musi być tylko w formie planszowej, czy informacji, które klient musi przeczytać. Bardzo popularne, stało się zamieszczanie na stronach filmów, które zawierają na przykład, sposób użytkowania danego produktu. Ostatnie badania dowodzą, że internauci wolą obejrzeć film, niż czytać wielostronicową instrukcje obsługi. Jeśli więc, jesteś producentem farb do wnętrz, możesz zamieścić na swojej stronie film, w jaki sposób klient powinien przygotować ja do użycia. Możesz tez zamieścić instruktaż malowania efektownych wzorów, za pomocą narzędzi, które można nabyć w twoim sklepie.

Nic tak nie przemówi do twojego klienta, jak właśnie obraz. Być może, nie ma on takiej wyobraźni, ale kiedy zobaczy, jak może zmienić się jego pokój, po zakupie twoich produktów, na pewno podejmie właściwą decyzje. Jeśli film będzie zrobiony w sposób profesjonalny i ciekawy, zyska wielu widzów, a co się z tym wiąże, masz szanse na zwiększenie swoich obrotów. Filmy można wykorzystywać niemal w każdej branży. Opis twojej firmy, możesz również przekazać internautom w formie filmu. Zabierz go na wirtualna wycieczkę po swoim przedsiębiorstwie. Taki sposób reklamy, często wykorzystują właściciele hoteli i pensjonatów. Przyszli Goście, bardzo chętnie oglądają pokoje, w których być może, będą mieszkać podczas swojego urlopu. Reklamę internetową w postaci filmu, możesz zamieścić nie tylko na swojej witrynie, ale również na innych stronach branżowych. Jeśli jesteś właścicielem hotelu, poszukaj stron, na których znajdują się opisy miejsc noclegowych twojej konkurencji. Porozmawiaj ze znajomymi i umieszczaj linki z filmami, na wszystkich stronach, jakie przyjdą ci do głowy. W przypadku branży hotelowej, niech to będą strony przewoźników, zarówno tych lądowych , jak i powietrznych. Nie zapomnij również o profilach społecznosciowych i lokalnych stronach twojego miasta. Koszt reklamy internetowej nie jest wysoki, w porównaniu z innymi mediami, ale grupa odbiorców jest zdecydowanie większa.

Dodaj komentarzSzukaj

Najnowsze komentarze

Chmura tagów

Indeksowanie witryn.

    Indeksowanie stron internetowych jest zadaniem, które wykonywane jest przez roboty wyszukiwarek, które co jakiś czas pojawiają się na każdej stronie. Roboty indeksujące w momencie pojawienia się na witrynie natychmiastowo przystępują do analizowania treści na niej się znajdujących. To jednak nie wszystko czym się zajmują. Pod uwagę biorą także takie aspekty jak składnia oraz rodzaj znaczników, którymi treść jest objęta. Warto wiedzieć, co robić by niektóre elementy zostały lepiej zauważone przez roboty. Szczególnie są one wrażliwe na znaki semantyczne oraz . Warto jest więc umieszczać je w najbardziej newralgicznych miejscach naszej strony internetowej. Roboty indeksujące są ciekawym pomysłem największych na świecie wyszukiwarek internetowych. Są to nic innego jak specjalne programy, które są uruchomiana i kierowane na stronę, która charakteryzuje się dużą zawartością linków zewnętrznych. Najczęściej roboty swoją pracę rozpoczynają na katalogach stron. Tam linków jest zdecydowanie najwięcej. Jest to najlepsze miejsce na początek. Oczywiście początkiem pracy każdego robota indeksującego jest taki katalog, który jest bardzo mocno promowany przez daną wyszukiwarkę. Samo indeksowanie polega na zapisywaniu w bazie wyszukiwarki naszej witryny, która trafia do grupy stron z takimi samymi przeanalizowanymi frazami. Potem na podstawie tych danych ustalana jest jej pozycja w wynikach organicznych. Wielu pozycjonerów wiele dałoby za to by wiedzieć jakimi algorytmami kierują się wyszukiwarki przy programowaniu robotów. Niestety jednak wiedza ta jest dla niemal wszystkich ogromną tajemnicą. Można powiedzieć, że wszystkie algorytmy znane są tylko kilku wysoko postawionym osobom w wyszukiwarkach. Tajemnica ta jest pilnie strzeżona i raczej nie wpływa na światło dzienne. Jeżeli już wypłynie to i tak algorytmy zmieniane są co jakiś czas i wszystko wtedy trzeba zaczynać od nowa. Mimo wszystko pozycjonerzy starają się wymieniać doświadczeniami i przemyśleniami na specjalistycznych forach. Często jest to bardzo pomocne.